Baza firm ekologika.com.pl

 Dziś jest: Niedziela, 26 Stycznia 2020 1:44 Imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny

:: baza firm ::
Zarejestruj się    Dodaj firmę    Zaloguj się
[ English ] [ English ]

Witamy w serwisie BazaFirm.ekologika.com.pl. Tylko tutaj masz możliwość BEZPŁATNIE zaprezentować swoją firmę, dodając do katalogu - "Bazy Firm" obszerną informację o swojej działalności. Nie zwlekaj, już dziś dodaj swoją firmę do serwisu "Baza Firm". To nic nie kosztuje.
Aby dodać swoją firmę do bazy, kliknij w link login, lub zarejestruj się za darmo!


 :: wyróżnione firmy ::
  :: spis treści ::

   Strona główna
   Znaki firmowe
   Ostatnio dodane
   Ulubione
   Szukaj
   Pomoc
   Reklama
  

  :: statystyki ::

   Firmy: 0
   Użytkownicy: 3668
   Obrazki: 0
   Kategorie: 132


   tel: 22 8406989
   

  :: warto odwiedzić ::


 

 


 :: tematy pomocy ::

1) Czym jest ekologika.com.pl?
2) Co mi da rejestracja w serwisie?
3) Czy moje dane są bezpieczne?
4) Jak dodać swoją firmę do bazy?
5) Jak zmienić zamieszczony już wpis?
6) Jak wyróżnić moją firmę?
7) Jak dodać kolejną firmę?
8) Jak dodać obrazki?
9) Jak można się zareklamować w serwisie?
10) Czy oferujecie jakiś program partnerski?

Czym jest ekologika.com.pl?

^do góry^
Ekologika.com.pl to portal handlowy, którego integralnymi składowymi są baza firm oraz baza sklepów. Celem serwisu jest umożliwienie użytkoniwkom szybkiego odnalezienia interesujących ich informacji na temat danej firmy czy sklepu oraz skontaktowanie się z ich właścicielami.
Portal oferuje też bogate możliwości zaprezentowania się i zareklamowania na naszych łamach. Każdy może zarejestrować się a następnie dodać informację o swojej firmie lub sklepie.
Co mi da rejestracja w serwisie?

^do góry^
Zarejestrowanie się w serwisie umożliwi Państwu dodanie własnego wpisu do bazy, z informacją handlową dotyczącą Państwa firmy lub sklepu. Dodanie jednego ogłoszenia jest bezpłatne. Może zostać wzbogacone o maksymalnie 3 zdjęcia a także (za opłatą) wyróżnione na stronie głównej. Zarejestrowani użytkownicy mają również dostęp do swojego odrębnego panelu administracyjnego, gdzie mogą obejżeć statystyki oglądalności swojego wpisu, możliwość edycji jego treści, dodania zdjęć, przejżenia ulubionych wpisów i innych przydatnych opcji.
Czy moje dane są bezpieczne?

^do góry^
Oczywiście. Kierujemy się wyśrubowaną polityką prywatności, której treść można przejżeć pod tym adresem.
Jak dodać swoją firmę do bazy?

^do góry^
Dodanie wpisu do bazy jest bardzo proste. Wystarczy, po zalogowaniu, wejść do swojego panelu administracyjnego i kliknąć na link "dodaj firmę" (panel jest dostępny po kliknięciu na link u góry strony głównej: "administracja"). Następnie należy wybrać interesującą nas kategorię i wypełnić formularz. Po kliknięciu na "rejestruj się" ukaże się kilka opcji w tym m.in. możliwość dodania obrazków. Można to zrobić w tym momencie lub kiedy indziej, gdyż z panelu administracyjnego można również edytować swoje wpisy.
Jak zmienić zamieszczony już wpis?

^do góry^
Zmiana zawartości wpisu jest bardzo prosta. Wystarczy, po zalogowaniu, wejść do swojego panelu administracyjnego i kliknąć na link "modyfikuj wpisy" (panel jest dostępny po kliknięciu na link u góry strony głównej: "administracja"). Następnie należy wybrać interesujący nas wpis, kliknąć na link "dodaj" i wypełnić ponownie formularz. Po kliknięciu na "rejestruj się" wpis zostanie zmieniony.
Jak wyróżnić moją firmę?

^do góry^
Wyróżnienie firmy jest opcją płatną według cennika dostępnego: tutaj. Wyróżniona firma pojawi się na stronie głównej serwisu, w górnym, lewym rogu, w bloku "wyróznione firmy"
Jak dodać kolejną firmę?

^do góry^
Dodanie drugiej i każdej kolejnej firmy jest usługą płatną według cennika dostępnego: tutaj. Nie ma limitu płatnych ogłoszeń
Jak dodać obrazki?

^do góry^
Każdy wpis może mieć przyporządkowane maksymalnie 3 obrazki. Dodaje je się w dwóch miejsach. Albo podczas dodawania wpisu, po wypełnieniu formularza i kliknięciu na link "rejestruj się", lub z panelu administratora po kliknięciu na link "modyfikuj wpisy" a następnie "zdjęcia".
Jak można się zareklamować w serwisie?

^do góry^
Zdecydowanie zachęcamy do reklamowania się w naszym serwisie. Wykaz możliwych form reklamy znajduje się >tutaj<.
Czy oferujecie jakiś program partnerski?

^do góry^
W tej chwili jeszcze nie, ale wkrótce uruchomimy taki program.